BREZE   STIIK   BS7500
BREZE   STIIK   BS7500
video
BREZE STIIK BS7500
Breze Stiik BS7500 vape
Breze Stiik BS7500 vapes
Breze Stiik BS7500
Breze Stiik BS7500 vapes puff
1/2
<< /span>
>

BREZE STIIK BS7500

BREZE STIIK BS7500 je v současné době nejnovější produkt uvedený na trh BREZE STIIK. Jeho jedinečný design je žhavým tématem v BREZE STIIK a umožňuje vám pocítit nadřazenost tohoto produktu.

 

Popis produktů

 

BREZE STIIK BS7500 je v současné době nejnovější produkt uvedený na trh BREZE STIIK. Jeho jedinečný design je žhavým tématem v BREZE STIIK a umožňuje vám pocítit nadřazenost tohoto produktu.

Výhody elektronické cigarety BREZE STIIK BS7500
1) BREZE STIIK BS7500 je zdravější
Bezdýmný popel není potřeba pálit a e-cigarety jsou docela ekologické a neprodukují popel ani nedopalky.
2) BREZE STIIK BS7500 nemá po použití žádný kouř ani zápach
E-cigarety nevydávají nepříjemný a dusivý zápach a nedovolí, aby se vaše oblečení, vlasy, nábytek atd. potřísnily zápachem. Kouř elektronických cigaret obsahuje sladkou a voňavou chuť a může se rychle odpařit a zmizet ve vzduchu.
3) E-cigarety BREZE STIIK BS7500 jsou zdravější než běžné cigarety; Žádný tabák, dehet nebo příbuzné toxiny. Při používání e-cigaret nevdechne více než 4000 chemikálií nebo více než 40 karcinogenů kvůli hoření tabáku.
4) BREZE STIIK BS7500 nemá po použití žádné pasivní kouření
Kouř elektronických cigaret je náchylný kvůli obsahu vody mizet ve vzduchu.
5) Žádné dehtové skvrny na zubech
E-cigarety BREZE STIIK BS7500 nezpůsobují žloutnutí zubů od dehtu.
6) Žádná halitóza
E-cigarety BREZE STIIK BS7500 nebudou mít zápach z úst.
7) Šetrnější k životnímu prostředí
BREZE STIIK BS7500, na rozdíl od běžných cigaret, elektronické cigarety nemají nedopalky a jsou ekologicky šetrným produktem, který lze znovu použít.
8) Ušetřete výdaje (v závislosti na regionu)
BREZE STIIK BS7500 lze nepřetržitě znovu používat pouhým zakoupením kouřové kapaliny a atomizační hlavy. Z dlouhodobého hlediska ušetří asi 80 % nákladů ve srovnání s kouřením běžných cigaret.
9) Vysoké společenské uznání
Kouření běžných cigaret může poškodit vlastní tělo i tělo ostatních a obvykle vyžaduje, aby byl před použitím omezen na omezená místa. E-cigarety BREZE STIIK BS7500 neovlivní zdraví lidí ve svém okolí.

 

Specifikace produktů

 

Potahy: AŽ 7500 potahů

Liquid: 16ml předplněná e-liquid cartridge
Nikotin: 2 % (20 mg), 5 % (50 mg)

Typy: Jednorázové

Dobíjecí baterie 600mAh

Síťová cívka: 1,2Ω

Velikost: 35,4*86,2mm

NW: 85 g/ks

Balení v krabici: 10 kusů/krabice

Množství / kartonová krabice: 200 kusů / krabice

G. Hmotnost: 17 KG/krabice

Vnější box MEAS: 65*30*18cm

Indikátor baterie a indikátor kapaliny
Jedinečný měkký silikonový obal

Breze Stiik BS7500

 

Produkty Příchutě

 

1) Višňová cola
2) Mango broskvový meloun
3) Borůvka Kyselá malina
4) Pina Colada
5) Šťavnatý broskvový led
6) Hroznová soda
7) Citronová máta
8) Melounový led
9) Výbuch tropické duhy
10) Jahodová zmrzlina
11) Ledový energetický nápoj
12) Borůvkový led

Breze Stiik BS7500 vapes puffs vapes

 

Fotografie produktů 

 

Breze Stiik BS7500 75k vapes

 

Produkční kvalifikace

 

fac

Doporučení souvisejících produktů:

Jsme odhodláni prosazovat hlavní firemní zásady „kvalita na prvním místě, počáteční pomoc, neustálé zlepšování a inovace a uspokojování potřeb zákazníků“ vedle základní hodnoty „nula závad, žádné stížnosti“. Poskytujeme BREZE STIIK BS7500 a další elektronické cigarety v pozoruhodné špičkové kvalitě za spravedlivé a silně konkurenční ceny, abychom mohli dodávat produkty a řešení spolu se špičkovými službami.

Tyto položky budou odeslány do zemí včetně Spojených států, Spojeného království, Španělska, Francie, Německa, Jižní Koreje a dalších. Náš prodejní tým je agresivní a motivovaný a v současné době máme rozsáhlou síť webových stránek, které se starají o náš hlavní trh. Usilujeme o dlouhodobá obchodní partnerství a zajišťujeme úspěch našich dodavatelů nyní i v budoucnu. Nebudete litovat, že začnete s BREZE STIIK BS7500, pokud s námi spolupracujete poprvé.

 

Naše výhoda

O záruce:

ROYLIFE-1

Způsob platby:

pay

Máte-li zájem o koupi BREZE STIIK BS7500, kontaktujte nás a my se pokusíme pomoci.

Zajištění kvality:

Tři divize, které tvoří naše podnikání, jsou prodej, výroba a výzkum a vývoj. Jsme odborníci na CBD, jednorázové e-cigarety a související produkty. Náš tým vynaložil velké úsilí, aby potěšil každého zákazníka.

Z toho, co nabízíme, získáte, o tom jsme přesvědčeni. Pokud máte nějaké dotazy, než opustíte web, kontaktujte nás, abychom mohli odpovědět. Naše jednorázová elektronická cigareta BREZE STIIK BS7500 chutná lépe a je vyrobena z kvalitnější materiály ve snaze nabídnout vám produkty za dostupné ceny. Vzhledem k tomu, že naše zboží je vytvořeno s ohledem na kvalitu elektronických cigaret, zavázali jsme se k zachování nejvyšších standardů. Základem naší firemní kultury je tento závazek. V celém procesu vývoje produktu, výroby, marketingu a distribuce se zaměřujeme na kvalitu. Dokážeme rozpoznat skutečného génia, protože nám záleží na tom, jak naše produkty zlepšují životy spotřebitelů.

PROČ MY?

Již více než 10 let ALLBARVAPE vytváří, vyrábí a distribuuje prémiové jednorázové e-cigarety, které jsou AAA nebo lepší, stejně jako další e-cigaretové produkty. Neváhejte nás kontaktovat přes WhatsApp (WhatsApp ID: +8618566239944 ) požádat o celý náš inventář. Vyberte si z našich nejprodávanějších položek! Systém BREZE STIIK BS7500 je u nás k dispozici jako výsledek efektivního dodavatelského řetězce společnosti ALLBAR. Je v pořádku používat jazyk na pracovišti. Renomovaná společnost se vyznačuje včasným dodáním produktů a vynikajícím zákaznickým servisem. Abychom pro vás dosáhli co nejlepších výsledků, budeme s vámi spolupracovat. Dva způsoby, jak toho dosáhnout, jsou poskytování výjimečných zákaznických služeb a vytvoření silné značky pro vaše podnikání.

S BREZE STIIK BS7500 DDP Logistics Services zcela odstraňuje všechny překážky celního odbavení (nevyžadují se žádné poplatky ani daně).

NAŠE VÝHODY

Jediné značky ALLBARVAPE, které jsou uváděny na trh a zpřístupňovány ke koupi, jsou prémiové značky. Spolu s našimi vlastními výzkumnými a vývojovými a výrobními schopnostmi poskytujeme také služby OEM/ODM. Navíc podstatnou část našich produktů získáváme prostřednictvím našich klíčových partnerů, partnerských značkových obchodníků! BREZE STIIK BS7500 je jednou z nejlepších dostupných položek. Jsem si jistý, že ALLBAR Vapor Sales nakonec dodá požadovanou páru. Naším cílem je zajistit, aby používání e-cigarety bylo jednoduché a příjemné, abyste si mohli užívat naše produkty. Pokud jste velkoobchod, nepochybuji, že vám můžeme poskytnout to, co potřebujete. Používání vašich koníčků a našich produktů jako rámec můžete navrhnout strategii, jak přestat kouřit. Jsem rád, že jste se mohli zúčastnit.

Děkujeme, že jste nás zkontrolovali!

Jediné značky ALLBARVAPE, které jsou uváděny na trh a zpřístupňovány ke koupi, jsou prémiové značky. Spolu s našimi vlastními výzkumnými a vývojovými a výrobními schopnostmi poskytujeme také služby OEM/ODM. Navíc podstatnou část našich produktů získáváme prostřednictvím našich klíčových partnerů, partnerských značkových obchodníků! BREZE STIIK BS7500 je jednou z nejlepších dostupných položek. Jsem si jistý, že ALLBAR Vapor Sales nakonec dodá požadovanou páru. Naším cílem je zajistit, aby používání e-cigarety bylo jednoduché a příjemné, abyste si mohli užívat naše produkty. Pokud jste velkoobchod, nepochybuji, že vám můžeme poskytnout to, co potřebujete. Používání vašich koníčků a našich produktů jako rámec můžete navrhnout strategii, jak přestat kouřit. Jsem rád, že jste se mohli zúčastnit.

Hot Tags: breze stiik bs7500, Čína, výrobci, továrna, přizpůsobené, velkoobchod, cena, nabídka, levné, skladem, vzorek zdarma

Send Inquiry

(0/10)

clearall